• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo
Latest
★   ‘नागरिकता विधेयक फिर्ता ल्याएर राष्ट्रिय सहमतिमा पास गर्नुपर्छ’ ★   कमल थापाको राप्रपा नेपालका विद्यार्थी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष, महासचिव नै लिङ्देनको राप्रपामा ★   माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक: एमसीसीबारे चुनावपछि बहस ★   माओवादीले स्थानीय निर्वाचनमा भएको अन्तर्घातको छानबिन गर्ने ★   अनौपचारिक र स्वरोजगार श्रमिक सामाजिक पनि सुरक्षाको दायरामा ★   वैदेशिक रोजगारीको प्रलोभन दिई ठग्ने पक्राउ ★   संसद् शून्य समय: कर्णालीका बालबालिकालाई पाठ्यपुस्तक उपलब्ध गराउन माग ★   बुढीगंगा निर्वाचन: मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाई फायर ★   राष्ट्रियसभामा दुई विधेयक पेश ★   सडकमा पानीको दह !

अक्षय र आमिरको बक्स अफिसमा भिडन्त हुनेएजेन्सी । अक्षय कुमार स्टारर फिल्म ‘रक्षा बन्धन’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । योसँगै फिल्मको रिलिज मिति पनि सार्वजनिक गरिएको छ । फिल्म अगस्ट ११ अर्थात् रक्षाबन्धनको दिन रिलिज हुँदैछ ।

सोही दिन आमिर खानको ‘लाल सिंह चड्ढा’ पनि रिलिज हुँदैछ । यसलाई यो वर्षको सबैभन्दा ठूलो बलिउड भिडन्त भएको मानिएको छ ।

ट्रेलर लञ्च कार्यक्रममा अक्षयले मिडियासँग यस भिडन्तको बारेमा कुरा गर्दै त्यसलाई भिडन्त नभई, ठूलो दिन रहेको बताए ।

आमिरको फिल्मसँग टकराव भएको प्रश्नको जवाफमा अक्षय कुमारले भने, ‘यो टकराव होइन । दुईवटा राम्रा चलचित्र सँगै आउँदैछन् । यो ठूलो दिन हो । कोभिडका कारण धेरै फिल्म रिलिज भएनन् भने कतिपय रिलिजको पर्खाइमा छन् । अब एकैसाथ धेरै चलचित्र रिलिज हुनु स्वभाविक हो । आशा छ दुबै चलचित्रले राम्रो प्रतिक्रिया पाउनेछन् ।’

रक्षा बन्धनको कथा एक भाइको बारेमा रहेको छ जसले आफ्ना चार बहिनीहरूको विवाहको जिम्मेवारी वहन गर्दछ । उनकी प्रेमिकाले विवाह गर्न जिद्दी गरिरहेकी हुन्छिन् । फिल्म यही पारिवारिक मिश्रणबाट बनेको छ ।

फिल्ममा अक्षय कुमारसँगै भूमि पेडनेकर, सादिया खातिब, सीमा पाहवा, दीपिका खन्ना मुख्य भूमिकामा देखिनेछन् । फिल्मलाई आनन्द एल राईले निर्देशन गरेका छन् ।