• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल ★   पर्यटकीय नगरी पोखरालाई विश्वसँग जोड्दै विमानस्थल ★   यु-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट: प्रदेश-१ विजयी ★   महानगर यस किसिमले अघि बढ्छ भन्ने सोचेका थिएनौँः राष्ट्रिय भूमि आयोग(भिडीयोसहित) ★   थापाथलीको सुकुम्बासी बस्ती आज दोस्रो दिन पनि अशान्त

आतंककारीले कैलाली घटना गराए : अध्यक्ष ओली
काठमाडौं, भदौ ७ । एमाले अध्यक्ष केपी ओलीले कैलाली घटना थारुले नभइ आतंककारी गराएको बताएका छन् ।

प्रेस चौतारीले सोमवार राजधानीमा आयोजना गरेको कार्यक्रममा अध्यक्ष ओलीले थारुहरुले

आतंककारी गतिविधि गर्नै नसक्ने जिकिर गर्दै राजनीतिका नाममा आतंककारी गतिविधि भएको दाबी गरे । उनले भने, ‘जाति, भाषा, धर्ममा मागहरु वार्ताबाट समाधान हुन्छन् । निहत्था प्रहरीमाथि आधुनिक हतियारले आक्रमण गर्ने आतंककारी हुन् ।’ उनले सरकारलाई आतंककारीलाई नियन्त्रण गर्न र मृतकलाई क्षतिपूर्ति दिन आग्रह गरे ।
सोही कार्यक्रममा एमाले बरिष्ठ नेता झलनाथ खनालले पनि संविधान जारी गर्न नदिन कैलालीमा विध्वंशकारी र आतंककारीहरुले सुरक्षाकर्मीमाथि आक्रमण गरेको जिकिर गरे । खनालले भने, ‘संविधान जारी हुन नदिन आतंककारीहरु क्रियाशील छन् । हामी कुनै पनि हालतमा संविधान जारी गरी उनीहरुको प्रयास असफल पार्छौ ।’ एमालेले कैलाली घटनाको भत्सना गर्दै जनतको सुरक्षा व्यवस्था गर्न सरकारसँग आग्रह गरेको छ ।