• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

बन्दमा पैसा असुल्न बमआतंककाठमाडौं, भदौ १९ । तराईमा जारी बन्दको मौका छोपी धम्की दिएर रकम असुल्ने समूहले विराटनगरमा सुतली बम आतंक मच्चाउन थालेका छन् ।

बन्दकर्ताको नाम लिएर चन्दा माग्दा नदिनेलाई निशाना बनाएर धम्की दिनेहरुले शृंखलाबद्ध सुतली बम विस्फोट गराउँदै आएको रहस्य खुलेको हो ।

बम विस्फोट गराएर व्यवसायीलाई आतंकित बनाएपछि रकम असुल्न सहज हुने भएकाले सीमापारिबाट ल्याइएका शक्तिशाली पटाकालाई सुतलीले बेरेर विस्फोट गराउन थालिएको प्रहरीको दाबी रहेको समाचार आजको नयाँ पत्रिका दैनिकमा छापिएको छ  ।

बम विस्फोटमा संलग्नको खोजी तीब्र बनाउने क्रममा पम्प सञ्चालकसँग भिन्न–भिन्न समूहले रकम मागेको तर नदिएपछि बम विस्फोट गराएर आतंकित बनाउन थालेको अप्रेसुनमा संलग्न एक प्रहरीले जानकारी दिए ।

यद्यपि, प्रहरीले बम विस्फोट गराउने आपराधिक समूह हो वा आन्दोलनकारीमध्येकै हो खुलाउन चाहेको छैन ।