• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   सुकुम्बासी बस्तीमा राज्य पक्षबाट नै डोजर आतंक फैल्याउने काम भयोः ओली ★   सुनसरी ४ मा सञ्चारमन्त्री कार्कीको अग्रता, एमालेका कुसियत भन्दा १३६ मतले अघि ★   सत्तारुढ गठबन्धनलाई अगाडी बढाउने पक्षमा नेकपा एस ★   कोहलपुर-सुर्खेत प्रसारण लाइन निर्माणको बाटो खुल्यो ★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल

असोज ३ मा नयाँ संविधान घोषणाकाठमाडौं, भदौ २८ । संविधानसभाबाट आगामी असोज ३ गते नयाँ संविधान जारी हुने भएको छ ।
संविधानसभाका अध्यक्ष सुवास नेम्वाङले संविधानको मस्यौदा सभाबाट पारित गरी अबको एक हप्ताभित्र संविधान जारी गर्ने तयारी गरेको नेम्वाङका स्वकीय सचिव एवम संविधानसभा सचिवालयका सहप्रवक्ता सुर्दशन कुँइकेलले जानकारी दिए ।

संविधानसभाबाट संविधान जारी गर्न निम्तो दिन सभाध्यक्ष नेम्वाङ मंगलबार विहान  सितल निवास पुगेर राष्ट्रपति डा.रामवरण यादवलाई निम्तो दिने सहप्रवक्ता कुँइकेलले बताए । असोज ३ गते साँझ ५ बजे विशेष समारोहकाबीच राष्ट्रपतिले नेपालको संविधान, २०७२ सार्वजनिक गर्नेछन् ।