• ४ श्रावण २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jul 19 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कोटेश्वरस्थित गेष्टहाउसबाट छ जना बालिकाको उद्धार ★   खोटाङको एउटै पालिकामा ७४ टन लिच्ची उत्पादन ★   पहिराेले फक्ताङलुङ गाउँपालिका केन्द्रमा क्षति ★   सुहाङ नेम्वाङ भन्छन्– विकास र समृद्धिको बाधक के हो ? को हो ? ★   रोटरी क्लब अफ स्वयम्भूद्वारा वृक्षरोपण ★   राजाको कुरा गरेर निरङ्कुशता खोजेको होइन : कमल थापा ★   महिला एसिया कपमा नेपालले युएईसँग प्रतिस्पर्धा गर्दै ★   हार्दिक पाण्ड्या–नताशाको सम्बन्धविच्छेद, दुबैले पुष्टि गरे ★   बाग्मती, गण्डकी, लुम्बिनी र सुदूरपश्चिम प्रदेशका केही स्थानमा भारी वर्षाको चेतावनी ★   बजार चलायमान बनाउने र सेयर कर्जा खुकुलो पार्ने तयारी

म संसारकै भाग्यमानी छु झै लाग्छ – समिक्षा अधिकारीकाठमाडौँ । गायिका समिक्षा अधिकारीले आफूलाई संसारकै भाग्यमानी रहेको ठान्ने गरेको बताएकी छन् ।

आफूलाई ठेस लागेर लड्दा उठ्न धेरैले हात दिएको र साथ दिएको जनाउँदै युवा पुस्ताकी चर्चित गायिका अधिकारीले आफूलाई संसारकै भाग्यमानी रहेको झै लाग्ने प्रतिक्रिया दिएकी हुन् ।

‘सबैलाई एकदिन मर्नु नै पर्छ । बाँचुन्जेली रिस राग र डाहा मनमा पालेर के नै हुन्छ र ? म त झन उठ्नै लाग्दा बेस्सरी ठेश लागेर लडेकी चेली पो हुँ त । मलाई उठ्न धेरैले हात दिनुभएको छ । साथ दिनुभएको छ । यसै कारण म संसारकै भाग्यमानी छु झै लाग्छ ।’ उनले सामाजिक सञ्जालमा लेखेकी छन् ।

‘असफल हुँदा खुसी हुनेहरु धेरै भेटिन्छन् । थोरै पनि सफलता मिल्दा खुट्टा तान्नेहरु झनै कत्ति कत्ति । म चाहान्छु, सबै कलाकारहरुलाई सफलता मिलोस्, उहाँहरुको गीत चलोस्, फिल्म चलोस् । रुँदै हिड्न नपरोस् ।’ उनले अगाडि लेखेकी छन् ।