• ४ श्रावण २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jul 19 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कोटेश्वरस्थित गेष्टहाउसबाट छ जना बालिकाको उद्धार ★   खोटाङको एउटै पालिकामा ७४ टन लिच्ची उत्पादन ★   पहिराेले फक्ताङलुङ गाउँपालिका केन्द्रमा क्षति ★   सुहाङ नेम्वाङ भन्छन्– विकास र समृद्धिको बाधक के हो ? को हो ? ★   रोटरी क्लब अफ स्वयम्भूद्वारा वृक्षरोपण ★   राजाको कुरा गरेर निरङ्कुशता खोजेको होइन : कमल थापा ★   महिला एसिया कपमा नेपालले युएईसँग प्रतिस्पर्धा गर्दै ★   हार्दिक पाण्ड्या–नताशाको सम्बन्धविच्छेद, दुबैले पुष्टि गरे ★   बाग्मती, गण्डकी, लुम्बिनी र सुदूरपश्चिम प्रदेशका केही स्थानमा भारी वर्षाको चेतावनी ★   बजार चलायमान बनाउने र सेयर कर्जा खुकुलो पार्ने तयारी

बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षीएजेन्सी । बलिउड अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हा र जहीर इकबालले आइतबार विवाह गरेका छन् । दम्पतीले दिउँसो दर्ता विवाह गरेका थिए र मुम्बईको दादरमा शिल्पा शेट्टीको रेस्टुरेन्ट बास्टनमा राति अबेर राती रिसेप्शन पार्टी आयोजना गरेका थिए ।

यो पार्टीका धेरै भित्री भिडियोहरु सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएका छन् । यहाँ जोडीले केक काटेर उत्सव मनाएका छन् । दुबैले ‘दबंग’ को गीत ‘तेरे मस्त मस्त दो नैन..’ मा रोमान्टिक डान्स पनि गरेका थिए ।

आफ्नी मिल्ने साथी सोनाक्षीको रिसेप्शन पार्टीमा आएका र्यापर हनी सिंहले पनि उत्तिकै प्रदर्शन गरेका थिए । डीजे पार्टीको क्रममा हनीले टेबुलमा उभिएर एउटा गीत गाएकीका थिए, जसमा सोनाक्षी र जहीर नाचिरहेका थिए ।

यसबाहेक सोनाक्षीको अर्को भिडियो भाइरल भएको छ जसमा उनी भावुक देखिएकी छिन् । यस भिडियोमा जहीरको विशेष साथी जन्नत वासीले सोनाक्षीलाई स्वागत गर्दै फूलको माला लगाइदिन्छन् । यसपछि जहीर र सोनाक्षीलाई अँगालो हाल्दा सोनाक्षी भावुक भइन् । यस क्रममा सेनाक्षीको आँखामा आँसु थियो जसलाई उनले पुछिरहेकी थिइन् ।