• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीन सम्बन्ध गुणात्मक रूपमा मजबुत हुँदै ★   कम्युनिष्ट पार्टीका संस्थापक महासचिव पुष्पलालको ४६ औं स्मृति दिवस मनाईदै ★   प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै : प्रधानमन्त्रीसँग सांसदको प्रश्नोत्तर ★   काठमाडौंमा भारी वर्षा, तटीय क्षेत्रमा सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा

टी–२० विश्वकप २०२४ मा तेस्रो ह्याट्रिक, जोर्डन एकै ओभरमा चार विकेट लिने दोस्रो बलरएजेन्सी । साविक विजेता इंग्ल्यान्ड टी–२० विश्वकपको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । इंग्लिस टोली एकतर्फी खेलमा अमेरिकालाई १० विकेटले पराजित गर्दै शीर्ष ४ मा पुगेको हो ।

जारी विश्वकपमा सेमिफाइनलमा स्थान बनाउने इंग्ल्यान्ड पहिलो टोली बनेको छ । ब्रिजटाउनमा इंग्ल्यान्डले सेमिफाइनलमा पुग्न १८.४ ओभरमा ११६ रनको लक्ष्य पछ्याउनुपर्ने भएपनि डिफेन्डिङ च्याम्पियनले कुनै विकेट नगुमाई ९.४ ओभरमा नै जित हात पारेको थियो ।

खेलमा इंग्ल्यान्डका बलर क्रिस जोर्डनले ह्याट्रिक गरेका थिए । यो जारी विश्वकपको तेस्रो ह्याट्रिक हो । यसअघि सन् २०२१ को टी–२० विश्वकपमा तीन ह्याट्रिक भएको थियो । जोर्डनले १९ औं ओभरको ५ बलमा ४ विकेट लिए ।

यसअघि प्याट कमिन्सले बंगलादेश र अफगानिस्तानविरुद्ध ह्याट्रिक गरेका थिए । जोर्डन जारी टी–२० विश्वकपमा ह्याट्रिक गर्ने दोस्रो बलर बनेका छन् ।

यस्तै, उनी टी–२० विश्वकपको एक ओभरमा ४ विकेट लिने दोस्रो बलर बनेका छन् । उनले आयरल्यान्डका कर्टिस क्याम्फरको ४ विकेटको कीर्तिमानलाई पछि पारेका छन् । उनले २०२१ को विश्वकपमा एक ओभरमा ४ विकेट लिएका थिए ।