• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सांसदका १२ प्रश्नमा अर्थमन्त्री पुनको जवाफ ★   नदीमा पानीका बहाब बढेपछि मेलम्ची खानेपानी आयोजना बन्द ★   ऊर्जामन्त्री बस्नेत समक्ष विद्युत् नियमन आयोगका अध्यक्षको शपथ ★   निर्मला पन्तको हत्याबारे गृहमन्त्री: नतिजाउन्मुख छौँ ★   प्रधानमन्त्रीसँग चिनियाँ उपविदेशमन्त्रीको शिष्टाचार भेट ★   काठमाडौँ महानगरपालिकाको बजेट २५ अर्ब ७० करोड ★   अपाङ्गताले छेकेन पार्वतीको उद्यमी बन्ने रहर ★   अयोध्यामा राम मन्दिर बनाउन नेपालबाट लगिएको शालिग्राम नेपालले फिर्ता पाउनुपर्छ: वामदेव गौतम ★   भारत र अष्ट्रेलियाको खेलअघि सेन्ट लुसियामा भीषण वर्षा ★   नेपालको अलैंचीलाई विश्व बजारमा निर्यात गर्न कुटनीतिक पहल गर्नुपर्छ: सभामुख घिमिरे

अमेरिकाको फ्लोरिडामा नेपाली क्रिकेटका फ्यान (फोटो फिचर)काठमाडौं । आईसीसी टी–२० विश्वकप अन्तर्गत आज बिहान हुने भनिएको नेपाल र श्रीलंकाको खेल वर्षाले अबरुद्ध भयो ।

अमेरिकाको फ्लोरिडास्थित लाउडरहिल मैदानमा नेपाली समय अनुसार आज बिहान सवा ५ बजे हुने भनिएको खेल वर्षाले प्रभावित भएको थियो ।

खेल हेर्न निर्धारित समयभन्दा तीन घण्टा अघिदेखि नै नेपालीहरु रंगशाला पुगिसकेका थिए । फ्लोरिडामा नेपाल र श्रीलंकाबीच हुने भनिएको खेल हेर्न आएका दर्शक । (तस्बिर: क्यान)