• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   तारकेश्वर नगरपालिका-३ स्थित जितपुर पाँचमानेमा अवस्थित धार्मिक एवं पर्यटकीय स्थल भुवनेश्वरी मन्दिर ★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन

सन्दीपलाई दिए वरिष्ठ कलाकार हरिवंशले शुभकामनाकाठमाडौं । विश्वकप क्रिकेटअन्तर्गत वेस्ट इन्जिमा हुने खेलहरुमा सहभागी हुने भएपछि सन्दीप लामिछानेलाई वरिष्ठ कलाकार हरिवंश आचार्यले शुभकामना दिएका छन् ।

सन्दीप लामिछाने नेपाली टोलीमा सहभागी हुन आज मात्र वेस्ट इन्डिजमा पुगेको सार्वजनिक भएलगत्तै वरिष्ठ कलाकार आचार्यले सामाजिक सञ्जालमार्फत् शुभकामना दिएका हुन् ।

लामिछाने टी–२० विश्वकपमा सहभागी हुन वेस्ट इन्डिज पुगेका छन् । सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत् उनले आफू वेस्ट इन्डिज पुगेको जानकारी दिएका छन् । यो लगत्तै हरिवंश आचार्यले शुभकामना दिएका हुन् ।

वरिष्ठ कलाकारहरु मदन कृष्ण श्रेष्ठ र हरिवंश आचार्यले यसअघि कान्तिपुरका अध्यक्ष कैलाश सिरोहियाको गिरफ्तारीप्रति आपत्ति जनाउँदा पछि मागी माग्नुपरेको थियो । अहिले पनि सन्दीपलाई विश्वकपमा सहभागी हुन्छ कि हुँदैन भन्नेमा नेपालीको जनमत विभाजित छ ।

हरिवंशले दिएको शुभकामनामा मिश्रित प्रतिक्रियाहरु आइरहेका छन् ।

सन्दीप वेस्ट इन्डिजमा हुने दक्षिण अफ्रिका र बंगलादेशविरुद्धको दुई खेलमा सहभागी हुनेछन् ।