• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड ★   बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षी

विश्वकप सहभागीता, नेपालीको उत्साह- फोटो फिचरकाठमाडौं । टी-२० विश्वकपमा आफ्नो पहिलो खेल नेपालले आज नेदरल्यान्ड्सविरुद्ध खेल्दैछ ।

नेपाली टोलीको प्रोत्साहन र विजयी सुरुवातको कामनाका साथ नेता कलाकार तथा खेल समर्थकहरुले नेपालको क्रिकेट जर्सी लगाएको फोटोहरु सामाजिक संञ्जाल मार्फत सार्वजनिक गरेका छन् ।

उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछाने क्रिकेट जर्सीमा नै मन्त्रालयको कामका रहनु भयो र आजै रास्वपाका सासंदहरु क्रिकेट जर्सीमा नै प्रतिनिधिशभाको बैठकमा सहभागी भए ।