• १० जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu May 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लिभरकुसेनलाई हराउँदै एटलान्टाले जित्यो युरोपा लिगको उपाधि, लुकम्यानको ह्याट्रिक ★   बुद्ध धर्मको भ्रातृत्वको भावनालाई आत्मसात् गर्दै एकजुट हुन आवश्यक : उपराष्ट्रपति ★   शान्तिका अग्रदूत गौतमबुद्धको त्याग, विचार र अभ्यास अनुकरणीय : प्रधानमन्त्री ★   उभौली आपसी सद्भाव र एकता सुदृढ बनाउने माध्यम : राष्ट्रपति ★   भूमेस्थानमा पूजा, आराधना गरी मनाइँदै उँभौली पर्व ★   अहिंसा नै शान्ति र मैत्रीको आधारशिला ★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर

संसदमा कांग्रेसको नारावाजी, बैठक १५ मिनेटका लागि स्थगितकाठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाको बैठकमा प्रमुख प्रतिपक्ष दन नेपाली कांग्रेसले नारावाजी गरेको छ ।

सभामुख देवराज घिमिरेले राष्ट्रपति कार्यालयबाट आएका पत्र सुनाउँदै गर्दा कांग्रेसका सासंदले नारावाजी गरेका हुन् ।

सभामुखले पत्र पढेर सुनाउन दिन आग्रह गर्दा पनि कांग्रेसका सांसदहरु रोकिएनन् । त्यसपछि सभामुखले बैठक १५ मिनेटका लागि स्थगित गरिएको घोषणा गर्नुभयो ।

छानविन समिति बन्नुपर्ने भन्दै कांग्रेसका सांसदहरुले उठेर विरोध जनाएका हुन् ।