• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक ★   श्रीराम चिनी मिलको समस्या समाधान गर्न कार्यदल ★   गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्ध रिट दर्ता गर्न सर्वोच्चको आदेश ★   सन्दीपलाई लिएर क्यान सचिव पारस अमेरिकी दूतावासमा ★   राज्यका निकायप्रति नागरिकको विश्वास बढाउन सकिएन स्वतः बढ्ने निरासाले आक्रोश जन्माउँछ: गृहमन्त्री लामिछाने

कांग्रेस प्रधानमन्त्री भइदेउ भनेर जहाँ पनि पुग्छ – ओलीfile photo

काठमाडौँ । सत्तारुढ प्रमुख घटक नेकपा (एमाले)का संसदीय दलका नेता केपी शर्मा ओलीले प्रमुख प्रतिपक्ष दल नेपाली कांग्रेस रन्थनिरहेको प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

शुक्रबार बानेश्वरमा बसेको संसदीय दलको बैठकमा उनले यस्तो टीप्पणी गरेका हुन् ।

ओलीले भने – ‘आज कांग्रेसले के गर्छ, हेर्नुपर्ने छ । कांग्रेस अत्यन्तै रहन्थनियो । के गर्ने, के नगर्ने, प्रधानमन्त्री भइदेउ भनेर यता पनि पुगेको छ, उता पनि पुगेको छ ।’

प्रमुख प्रतिपक्ष कांग्रेसले यसअघि नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल, जनता समाजवादी पार्टी, नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवलगायतलाई प्रधानमन्त्रीको प्रस्ताव गरेको थियो ।ओलीले यसैलाई लिएर टीप्पणी गरेका हुन् ।

तस्बिरः ओलीको सचिवालय