• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

भारतीय मोडल तथा अभिनेत्री पुनम पाण्डेको निधनएजेन्सी । भारतीय मोडल तथा अभिनेत्री पुनम पाण्डेको ३२ वर्षको उमेरमा निधन भएको छ ।

शुक्रबार बिहान उनको निधन भएको भारतीय मिडियाले लेखेको छ । अभिनेत्रीको मृत्युको कारण पाठेघरको मुखको क्यान्सर भएको बताइएको छ ।

पूनम पाण्डेको इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा सेयर गरिएको पोस्टमा लेखिएको छ, ‘आजको बिहान हाम्रा लागि कठिन छ । पाठेघरको मुखको क्यान्सरका कारण हामीले हाम्रो प्यारी पूनमलाई गुमाउनु भएको जानकारी गराउँदा अत्यन्त दुस्ख लागेको छ। उहाँको सम्पर्कमा आएका हरेक व्यक्तिले उहाँलाई मायाले भेट्थे । शोकको यस समयमा, हामी गोपनीयता अनुरोध गर्दछौं। हामीले साझा गरेको सबै कुराको लागि हामी उहाँलाई मायापूर्वक सम्झनेछौं।’

नायिकाको निधनको खबर आएपछि फ्यानहरु गहिरो शोकमा परेका छन् र सामाजिक सञ्जालमा पोष्ट गर्दै दु:ख व्यक्त गरिरहेका छन् ।

पूनम पाण्डे निकै चर्चित मोडल थिइन् । उनले सन् २०१३ मा फिल्म ‘नशा’ बाट बलिउडमा डेब्यू गरेकी हुन् । उनी पछिल्लो पटक फिल्म ‘द जर्नी अफ कर्मा’ मा देखिएकी थिइन् । टिभीको कुरा गर्दा उनले ‘खतरों के खिलाडी १३’ र कंगना रनौतको रियालिटी शो ‘लकअप’ मा भाग लिएकी थिइन् ।