• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ईलाम र बझाङमा बैशाख १५ गते उपनिर्वाचन गर्ने आयोगको निर्णय ★   विद्यमान राजनीतिक व्यवस्था चाहिँदैन भन्ने अधिकार पनि संविधानले दिएको छ: सांसद शाही ★   बुर्तिबाङ प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र २८ वर्षपछि प्रदेशस्तरीय अस्पताल बन्दै ★   संविधानले दिएको सेवा सुविधा लिएर संविधानको बिरोध गर्न मिल्दैन: सांसद सापकोटा ★   नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो १७३ रनको सामान्य लक्ष्य ★   सहकारीपीडितको समस्या समाधान गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   जापान नेपालको हितैषी मित्र र भरपर्दो विकासको सहयात्री: राष्ट्रपति पौडेल ★   नेपालले ४४ ओभरमा आठ विकेट गुमाएर १४२ रन बनायो ★   सासंद खतिवडाको कटाक्ष: कुचो र क्यामरा बोकेर मन्त्री किराँती मन्त्रालयमा, काम भने कमिसनको चक्करमा ★   जापानले भूकम्प पीडितका लागि थप ६६ करोड डलर खर्च गर्ने

१० औं एक्सेल्सियर कप: एक्सेल्सियर र काष्ठमण्डप क्वाटरफाइनलमाकाठमाडौं । आयोजक द एक्सेल्सियर स्कुल ‘नीलो’ र काष्ठमण्डप १० औं एक्सेल्सियर कपअन्तर्गत सिनियर गल्र्स बास्केटबलमा बिहीबार क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

स्वयम्भूस्थित घरेलु कोर्टमा एक्सेल्सियर ‘नीलो’ ले संस्कृतिलाई २१–१२ ले पराजित गर्‍यो । विजेताकी अकिना घिमिरेले १२ अंक जोडिन् । काष्ठमण्डपले एक्सेल्सियर ‘रातो’ लाई १७–२ ले हरायो । विजयी टिमका लागि रिया राईले ६ स्कोर गरिन् । सिनियर गल्र्समै न्यु जेनिथले ल्यान्डमार्कमाथि २०–११ को जित दर्ता गर्दै क्वाटरफाइनलमा स्थान सुरक्षित गर्‍यो । न्यु जेनिथकी राइसाले ८ अंक बटुलिन् ।

सिनियर ब्वाइजमा ग्रिनफिल्डले होली भिजनलाई ४२–२४, पुष्पसदनले टीआईएलाई ५३–३२ र जेनिथले एक्सेल्सियरलाई ४१–१८ ले पाखा लगाउदै क्वाटरफाइनलमा स्थान पक्का गरे । ग्रिनफिल्डका अर्जुन बस्नेतले १८, पुष्पसदनका कृष ओलीले १३ र जेनिथका सागर श्रेष्ठले २० स्कोर गरे ।

ब्वाइज फुटसल :

द एक्सेल्सियर कपअन्तर्गत ब्वाइज फुटसलको यु–१३ मा एलआरआईले एक्सेल्सियरलाई ३–०, एक्सेल्सियर ‘नीलो’ ले जोन डेवीलाई २–० र बोधीसत्वलाई १–०, द चाँदबागले जोन डेवीलाई २–० तथा सेक्रेड हार्टले राई स्कुललाई २–० गोलले पराजित गरे ।

यु–१२ मा एलआरआईले स्वस्तिश्री गुरुकुललाई २–०, एक्सेल्सियर ‘नीलो’ ले जोन डेवीलाई २–१, मोर्डन इन्दियन स्कुलले न्यु जेनिथलाई १–०, बृहस्पति विद्या सदनले एक्सेल्सियर ‘पहेलो’ लाई २–०, चाँदबागले राई स्कुललाई २–० र रिब्सले एक्सेल्सियर ‘पहेलो’ लाई २–० गोलले हराए ।