• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हनुमान चालिसा कहिले र कसले लेखे ? ★   काँग्रेस भित्रको फोहोर सफा गर्न आवश्यक छ: महामन्त्री थापा ★   अथाह प्रेमको बावजुद, यी गल्तीहरूले ब्रेकअप निम्त्याउन सक्छ ! ★   एकसिङ्गे गैँडाको खाग खरिद बिक्रीको अभियोगमा मुद्दा दायर ★   नेप्से परिसूचक सामान्य अङ्कले बढ्दा पाँच अर्बमाथिको कारोबार ★   नेपालगञ्जको बजेट रु एक अर्ब ५० करोड ३८ लाख ८६ हजार ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका मन्त्रालयहरुबीचको समन्वयमा समिति बनाइने ★   तारकेश्वर नगरपालिका-३ स्थित जितपुर पाँचमानेमा अवस्थित धार्मिक एवं पर्यटकीय स्थल भुवनेश्वरी मन्दिर ★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह

एफसी पोर्टो च्याम्पियन्स लिगको नकआउटमाएजेन्सी । पोर्चुगिज क्लब एफसी पोर्टोले च्याम्पियन्स लिगको नकआउट चरणमा स्थान बनाएको छ ।

गएराति भएको समूह चरणको अन्तिम खेलमा टर्कीस क्लब साख्तार डोनेस्कलाई ५–३ गोलले पराजित गर्दै समूह उपविजेता बनेर अन्तिम १६ मा स्थान पक्का गरेको हो ।

यो खेलको विजेताले नकआउट चरणको टिकट काट्ने थियो । घरेलु मैदानमा पोर्टोलाई जित दिलाउन गालेनोले दुई तथा मेहदी तारेमी, पेपे र फ्रान्सिस्को कोन्सेइकाओले एक–एक गोल गरे ।

यस समूह एच बाट बार्सिलोना र पोर्टोले अन्तिम १६ मा स्थान बनाउँदा साख्तार र रोयल एन्टर्प भने समूह चरणबाटै बाहिरिए ।