• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड ★   बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षी

सिड्नीको समुन्द्री तटमा स्वस्तिमाको यस्तो अवतारकाठमाडौँ । निर्देशक निश्चल बस्नेत र अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्का चलचित्र ‘दिमाग खराब’लाई लिएर यतिबेला अष्ट्रेलियामा छन् । त्यहाँ आयोजित शोमा उनीहरु सहभागि छन् ।

यी जोडीले यसै अवसरमा सिड्नीमा घुमघाम पनि गरेका छन् । सिड्नीको समुन्द्री तटमा स्वस्तिमा खुलेकी छिन् ।

सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्रामबाट उनले सिड्नी किनारमा रमाइरहेको भिडियो र तस्वीर पोस्ट गरेकी छन् । उनलाई बिकिनी अवतारमा देखिएको छ ।

अष्ट्रेलियामा हाल गर्मी छ । गर्मी छल्न अष्ट्रेलियाली समुन्द्री तटमा उनीहरु इन्जोए गरिरहेका छन् ।