• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

अफगानिस्तानविरुद्ध नेपाललाई पहिलो सफलता, गुल्शन झाले लिए विकेटकाठमाडौँ । एसीसी यू–१९ एसिया कप क्रिकेट प्रतियोगितामा नेपालले अफगानिस्तानविरुद्ध पहिलो सफलता हात पारेको छ ।

अफगानिस्तानका ओपनर ब्याट्सम्यान वफिउल्लाह तराखिललाई आउट गराउदै गुल्शन झाले पहिलो सफलता दिलाएका हुन् । उनी १५ रनमा आउट भए

यूएईको दुबईस्थित आईसीसी एकेडेमी मैदानमा टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको अफगानिस्तानले ताजा स्थितीमा ४.४ ओभरमा एक विकेट गुमाएर ३२ रन बनाएको छ ।