• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना

यू–१९ एसिया कप: दबाबमा नेपाल, पाँच विकेट गुमायोकाठमाडौं । यू १९ एसिया कप अन्तरगतको पहिलो खेलमा नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पाँच विकेट गुमाएको छ । अहिले १७ ओभरमा नेपाल ४६/५को अवस्थामा रहेको छ । यससँगै नेपाल दबाबमा परेको छ ।

दुबईमा रहेको आइसिसी एकेडेमी ओभल–२ मा टस हारेर पहिला ब्याटिङ गरिरहेको नेपालले पहिलो विकेट सस्तैमा गुमायो । पहिलो विकेटमा नेपालले ओपनर तिलक भण्डारीलाई ७ रनमा गुमाएको थियो । उनी पाकिस्तानका अमिर हसनको बलमा क्याच आउट भएका थिए ।

यस्तै, तेस्रो नम्बरमा आएका आकाश त्रिपाठीले २२ बलमा ६ रन बनाउदै आउट भए । त्यसपछि चौंथो नम्बरमा क्रिजमा आएका कप्तान देव खनाल पनि शुन्य रनमा आउट भए । यस्तै, अर्जुन कुमाल २१ रन बनाएर आउट हुँदा गुलशन झा एक रन बनाएर आउट भए ।

आठ वटा देश सहभागी यू १९ एसिया कपमा नेपालको समूह ए मा छ । नेपालको समूहमा पाकिस्तान, भारत र अफगानिस्तान छन् ।