• १० फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेप्से परिसूचकमा उच्च अङ्कको गिरावट ★   गाउँपालिकाका तत्कालीन प्रशासकीय अधिकृतसहित सात जनाविरुद्ध मुद्दा दायर ★   नारायणगढ–मुग्लिन सडक: फागुन १३ गतेदेखि बन्द नहुने ★   जिल्ला अदालतको फैसलाविरुद्ध सन्दीप लामिछाने उच्च अदालतमा ★   नेपाल ‘ए’ लाई हराउदै क्यानडा–११ ले जित्यो सिरिज ★   बार्सिलोनाका पूर्व खेलाडी आल्भेस बलात्कारको मुद्धामा दोषी ठहर ★   पोर्चुगलमा रहेकी सुस्मिताको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग उपलब्ध ★   मोहम्मद शामीले आईपीएल २०२४ नखेल्ने ★   ब्रह्माण्डीय महायज्ञमा राष्ट्रपति पौडेल ★   मध्य गाजाको नुसिरात शरणार्थी शिविरमा इजरायली आक्रमणमा १७ को मृत्यु

सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: सेमिफाइनलका खेलहरु सम्पन्न, फाइनल खेल शनिबारललितपुर (भैंसेपाटी): सैंबु ब्याडमिन्टन सर्कलको आयोजनामा मगरगाउँमा सञ्चालित दोस्रो सैंबु खुला ब्याडमिन्टन प्रतियोगिताका सेमिफाइनल खेलहरु आज सम्पन्न भएका छन् ।

जिल्ला ब्याडमिन्टन संघको प्राविधिक सहयोगमा सञ्चालित यस प्रतियोगिता अन्तर्गत आज सम्पन्न पहिलो सेमिफाइनल खेलमा उत्तम सत्याल र भीम थापाको जोडीले शिशिर राई र सुरेश तामाङको जोडीलाई २१–१५ र २१–१७ को सोझो सेटमा पराजित गरी फाइनलको यात्रा तय गरेका छन् ।

दोस्रो खेलमा श्याम ठकुरी र ओमकार गुरुङको जोडीले अजय थापा मगर र कमल बहादुर थापालाई २१–१७ र २१–१७ को सेटमा पराजित गरेको थियो ।

यो प्रतियोगिताको फाइनल खेल यही मंसिर २३ गते शनिबार बिहान हुने आयोजक सैंबु ब्याडमिन्टन सर्कलले जनाएको छ ।

फाइनल खेल उत्तम सत्याल र भीम थापा एवं श्याम ठकुरी र ओमकार गुरुङबीच हुनेछ ।