• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना

दोस्रो सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: क्वार्टरफाइनलका खेलहरू सम्पन्नललितपुर (भैंसेपाटी): सैंबु ब्याडमिन्टन सर्कलको आयोजना तथा ललितपुर महानगरपालिका वडा नं. १८ को सहयोगमा मगरगाउँमा सञ्चालित दोस्रो सैंबु खुला ब्याडमिन्टन प्रतियोगिताका क्वार्टरफाइनल खेलहरु आज सम्पन्न भएका छन् ।

जिल्ला ब्याडमिन्टन संघको प्राविधिक सहयोगमा सञ्चालित यस प्रतियोगिता अन्तर्गत आज सम्पन्न पहिलो क्वार्टरफाइनल खेलमा शिशिर राई र सुरेश तामाङको जोडीले बिनोद महर्जन र सुसन चौधरीको जोडीलाई २१–१७ र २१–१७ को सोझो सेटमा पराजित गरी सेमिफाइनलको यात्रा तय गरेका छन् ।

दोस्रो क्वार्टरफाइनलमा अजय थापा मगर र कमल बहादुर थापाले महेन्द्र हमाल र प्रमोद श्रेष्ठको जोडीलाई प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा १६–२१, २१–१७ र २१–१९ को सेटमा पराजित गरेको थियो ।

 

तेस्रो क्वार्टरफाइनलमा उत्तम सत्याल र भीम थापाले सुरज बास्कोटा र अशोक खातीको जोडीलाई २१–८ र २१–१६ को सोझो सेटमा पराजित गरी सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

चौथो क्वार्टरफाइनल प्रतियोगितामा श्याम ठकुरी र ओमकार गुरुङको जोडीले अनिल थापा र प्रकाश बहादुर जोशीको जोडीलाई २१–१३ र २१–९ को सोझो सेटमा पराजित गरेको थियो ।

सैंबु ब्याडमिन्टन सर्कलका अनुसार, बिहीबार बिहान पहिलो सेमिफाइनल खेल शिशिर राई र सुरेश तामाङको जोडी र उत्तम सत्याल र भीम थापाको जोडीबीच हुनेछ । दोस्रो सेमिफाइनल अजय थापा मगर र कमल बहादुर थापा एवं श्याम ठकुरी र ओमकार गुरुङ बीच हुनेछ ।

यो प्रतियोगिता आगामी मंसिर २३ गतेसम्म सञ्चालन हुनेछ ।