• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल ★   देश विकास हुनबाट रोक्न काँग्रेसले ‘स्यालहुँइया’ मच्चायो: ओली

अक्षय कुमारसँगै काम गरेका यी अभिनेता अहिले चौकीदार बनेर गुजारा गरिरहेका छन्एजेन्सी । बलिउडमा प्रवेश गर्न र लगातार लाइमलाइटमा रहन धेरै कठिन छ । यहाँ धेरै स्टारहरूले आफूलाई उचाइको शिखरमा पुर्‍याए, केही स्टारहरु समयसँगै गुमनाम भए ।

यसैबीच, बलिउडका ‘खिलाडी कुमार’सँग धेरै फिल्ममा काम गर्ने एक स्टारको बारेमा चर्चा गरौं तर अहिले यी अभिनेताको हालत यस्तो भएको छ कि उनी अहिले पैसाको लागि सुरक्षागार्डको काम गरिरहेका छन् ।

यी अभिनेताले एक मात्र होइन धेरै फिल्ममा काम गरिसकेका छन् यी फिल्मको नाम ‘ब्ल्याक फ्राइडे’, ‘गुलाल’ र ‘पटियाला हाउस’ हो । यी सबै फिल्ममा यी अभिनेताले महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेका छन् ।

उन नाम सवि सिद्धु हो । फिल्ममा काम गरेपछि यी अभिनेता अहिले गुमनामको जीवन बिताइरहेका छन् । उनीसँग कुनै ठूलो काम छैन । जसका कारण अहिले यो अभिनेता आफ्नो जीविकोपार्जनका लागि चौकीदारको रुपमा काम गरिरहेका छन् ।

सविले एक पोर्टललाई दिएको अन्तर्वार्तामा यसबारे खुलेर कुरा गरेका थिए । यसै क्रममा सविले आफ्नो स्वास्थ्य बिग्रँदै गएका कारण यो निर्णय लिएको बताए । सविले भने– ‘मेरो जीवनको सबैभन्दा कठिन समय त्यो थियो जब मैले मेरी श्रीमती गुमाए । मेरो बुबाको मृत्यु भयो, त्यसपछि मेरी आमा र ससुरा पनि । म अहिले एक्लै छु । स्वास्थ्य राम्रो भएपछि काम पाउँछु भन्ने लाग्यो । तर यस्तो हुन सकेको छैन । काम पाउन गाह्रो हुन थाल्यो । आर्थिक अवस्था सुधार्न, मैले पहरेदारको रूपमा काम गर्ने निर्णय गरें ।’

अभिनेता राजकुमारले सवि सिद्धुको कथाबारे ट्वीट गरेका थिए जुन निकै भाइरल भएको थियो । राजकुमारले ट्विटमा लेखेका छन्, ‘म सवि सिद्धु सर तपाईको कथाबाट प्रेरित छु । मैले तपाईका सबै फिल्ममा तपाईको कामको सधै प्रशंसा गरेको छु । तपाईंको सकारात्मकता मन पर्यो । म मेरा सबै कास्टिंग साथीहरूलाई तपाईं सम्म पुग्न भन्छु ।’

सविले ‘जमीन’, ‘ब्ल्याक फ्राइडे’, ‘पटियाला हाउस’, ‘जाल’, ‘डी–डे’ लगायत १५ फिल्ममा काम गरिसकेका छन् ।