• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना

बाहिरबाट ताला लगाएर वडाध्यक्षको घरमा आगजनीविराटनगर । धनकुटाको पाख्रिबास नगरपालिका-६ का वडाध्यक्ष देवेन्द्र गुरागाईँको घरमा मध्यराति अपरिचित व्यक्तिले आगो लगाईदिएका छन् ।

पख्रिबास डाँडाखर्कस्थित घरमा राति सुतिरहेको अवस्थामा अपरिचित व्यक्तिले बाहिरबाट ताला लगाएर आगजनी गरिएको धनकुटाका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक कृष्णप्रसाद कोइरालाले जानकारी दिए ।

घरको तल्लो तलामा भान्सामा दुई वटा ग्यास सिलिन्डर र कपडा एकै ठाउँमा राखेर आगो लगाईएको उपरीक्षक कोइरालाले बताए । आगोबाट तल्लो तलाका तीन वटा कोठाका अधिकांश सामान जलेको छ । वडाध्यक्ष र परिवार भने माथिल्लो तलामा सुतेका थिए ।

घटनाका विषयमा छानिबन भइरहेको कोइरालाले बताए । आगो लगाउनेको खोजी भइरहेको छ ।