• ५ असार २०८१, बुधबार
  •      Wed Jun 19 2024
  •   Unicode
Logo

जब सेटमा भएको विवादका कारण आमिर–जुहीको सम्बन्ध टुट्योएजेन्सी । आमिर खान र जुही चावलाको पहिलो हिट फिल्म ‘कयामत से कयामत तक’ थियो । जसमा उनीहरुको लव स्टोरीलाई यति धेरै मन पराइएको थियो कि मानिसहरुले यो जोडीलाई मनमा राखेका थिए ।

यही कारण थियो कि यी दुबै एकपछि अर्को धेरै फिल्ममा देखा परे र हरेक पटक यो जोडी लोकप्रिय भयो । तर सन् १९९७ मा रिलिज भएको एउटा फिल्मको सेटमा यी दुईबीच यस्तो भयो कि उनीहरुले ६ वर्षसम्म एकअर्कासँग कुरा पनि गरेनन् ।

फिल्म ‘इश्क’ २८ नोभेम्बर १९९७ मा रिलिज भएको थियो तर सुटिङका ​​क्रममा आमिर र जुहीबीच कुनै न कुनै विषयमा विवाद भएको थियो । यो तर्क यति ठूलो थिएन कि यसले दुईको सम्बन्ध बिगार्न सक्छ, तर आमिर रिसाए र त्यतिबेला जुहीसँग कुरा नगर्ने निर्णय गरे ।

जुहीले सेटमा आमिरसँग कुरा गर्ने प्रयास गरिन् पनि दृश्यमा बाहेक आमिरले जुहीसँग पटक्कै कुरा गरेनन् । त्यसैले बारम्बार प्रयास गरेपछि जुहीले पनि हार मानिन् र यो जोडीको ब्रेकअप भएजस्तो देखिन्थ्यो ।

भनिन्छ, करिब ६ वर्षसम्म आमिर र जुहीले न त एकअर्कासँग कुरा गरेका थिए न त यो जोडी कुनै फिल्ममा सँगै देखिएका थिए । तर त्यसपछि एउटा वाक्यले दुईलाई मिलाइदियो । जब आमिर र रीना दत्तको डिभोर्सको खबर आयो, यो खबर थाहा पाउने बित्तिकै जुहीले आमिरलाई फोन गरिन् र अघिल्लो सबै कुरा बिर्सिन् । यसै क्रममा आमिर पनि जुहीको चिन्ता देखेर खुसी भए र उनीहरु फेरि साथी बने र यो जोडी आजसम्म कायम छ ।