• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बुर्तिवाङ स्वास्थ्य केन्द्र ५० शय्याको अस्पतालमा स्तरोन्नति हुँदै ★   नेपाली क्रिकेटले खुलाएको देशभक्तिको भाव र जोडिएको भावना ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार ★   मधेस स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा एमबिबीएस कार्यक्रम सुरु गर्न मुख्यमन्त्री सिंहको जोड ★   प्रधानमन्त्रीसँगको भेटपछि ओलीको प्रतिक्रिया– भेट राम्रो भयो

केपी ओली कप: सुदुरपश्चिमले पुलिसलाई हरायो, मधेश सेमिफाईनलमापोखरा । पोखरामा जारी केपी ओली कप टि( २० क्रिकेट प्रतियोगिताअन्तर्गतको समुहचरण खेलमा सुदुरपश्चिम प्रदेशले नेपाल पुलिस क्लबलाई पराजित गरेको छ । यससँगै पुलिसको सेमिफाईनल यात्रा यहि सकिएको छ ।

१ सय ५९ रनको लक्ष्य पछ्याएको सुदुरपश्चिमले १८.४ ओभरमा पूरा गर्‍यो । सुदुरपश्चिमका किरण थगुन्नाले सर्वाधिक ५१ रन बनाए ।

कुनै समय ४६र५ को स्थितीमा रहेको सुदुरपश्चिमको लागि किरण थगुन्नाले र नरेन शाउदले उत्कृष्ट साझेदारी गरे । कप्तान राजु रिजालले १९ र बसन्त कार्कीले १५ रनको योगदान दिए ।

बलिङतर्फ पुलिसका रशिद खानले सर्वाधिक तीन विकेट लिए भने सुनिल धमला र सागर ढकालले १/१ विकेट लिए ।

त्यसअघि पोखरा रंगशालास्थित क्रिकेट मैदानमा पहिले ब्याटिङ गरेको पुलिसले निर्धारित २० ओभरमा ४ विकेट गुमाउँदै १ सय ५८ रन बनाएको थियो । पुलिसको लागि ओपनर कुशल भुर्तेलको उत्कृष्ट अर्धसतक बनाएका थिए । तर उनको अर्धशतक जितको लागि प्रयाप्त भएन । भुर्तेलले ५१ बलमा ६७ रन बनाएर आउट भएका थिए । सुनील धमालाले ४२, अर्जुन साउदले २०, कप्तान आरिफ शेखले २,दीलिप नाथ ४ र करण केसीले ७ रन बनाए ।

बलिङतर्फ सुदुरपश्चिमका विकाश आग्रीले सर्वाधिक २ विकेट लिए । वसन्त खत्री र भोजराज भट्टले समान एक विकेट लिए।

सुदूरपश्चिमसँग हार बेहोरेसँगै नेपाल पुलिस क्लब सेमिफाईनल नपुग्दै बाहिरिएको छ । समूह सी मा रहेका मधेस प्रदेश र नेपाल पुलिस क्लबको समान २-२ अंक भएपनि रननेटको आधारमा मधेश सेमिफाईनलमा पुगेको छ ।

यसअघि एपीएफ र बागमती प्रदेश सेमिफाइनलमा प्रवेश गरिसकेका छन् ।