• ५ असार २०८१, बुधबार
  •      Wed Jun 19 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   अभिषेक बच्चनले १५ करोडमा ६ वटा अपार्टमेन्ट किने ★   योगाभ्यासले सेवा प्रवाहमा प्रभावकारिता ल्याउँछ:  गृहमन्त्री लामिछाने ★   नेपालमा प्रत्येक वर्ष ५.०६ प्रतिशतका दरले लागुऔषध प्रयोगकर्ताको संख्या बढ्दै ★   असार ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म प्रथम सहकारी रोजगार मेला–२०८१ हुँदै ★   शिलाजीतमा यस्तो के छ, जसले शरीरलाई अपार शक्ति दिन्छ ? ★   मन्त्रालयको बजेट पुन:लेखन गर्नुपर्छ: प्रमुख सचेतक लेखक ★   प्रधानमन्त्री आफैँ खेलकुद क्षेत्रमा गम्भिर बन्नुपर्छ: मेटमणि चौधरी ★   दीपेन्द्रसिंह ऐरीको छलाङः टी-२० विश्व वरीयताको अलराउन्डरको छैटौं स्थानमा उक्लिए ★   संसदीय छानबिन विशेष समिति कानूनी परामर्शमा ★   सरकारले दुध किसानलाई वक्यौता रकम तत्काल उपलब्ध गराउनुपर्छ: दीपकबहादुर सिंह

आर्सनलले अल स्टार्सलाई ५–० ले हरायोएजेन्सी । मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलमा इंग्लिस क्लब आर्सनलले सहज जित निकालेको छ । नेपाली समयानुसार आज बिहान सम्पन्न खेलमा आर्सनलले अमेरिकन फुटबल क्लब एमएलएस अल स्टार्सलाई ५–० गोलले पराजित गरेको हो ।

प्रिसिजन अघि अमेरिका पुगेको आर्सनललाई फराकिलो जित दिलाउन गाब्रियल जेससले ५औं मिनेटमा गोल गर्दै सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए ।

यस्तै, लिन्ड्रो ट्रोसार्डले २३, जर्गिन्होले ४७(पेनाल्टी), गाब्रियल मार्टिनेलीले ८४ तथा काई हाभेर्ट्जले ८९ औं मिनेटमा गोल गरे ।

आर्सनलले अब मैत्रीपूर्ण फुटबल अन्तर्गत नै आईतबार म्यान्चेस्टर युनाइटेडसँग खेल्नेछ ।