• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बझाङ भूकम्प अपडेट : एक जनाको मृत्यु, १३५ घर भत्किए ★   मलेखुमा ट्रकको ठक्करबाट दुई स्कुले बालकको मृत्यु ★   नेपथ्य क्यानाडा भ्रमणको पहिलो शो क्यालगरीमा सम्पन्न ★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट ★   च्याम्पियन्स लिगमा आर्सनल र म्यान्चेस्टर युनाइटेडको हार

प्रिमियर लिगः वल्भ्ससँग टोटेनहम पराजित, लेस्टर र वेस्टहामले अंक बाँडेएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत टोटेनहमले हार ब्यहोरेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा टोटेनहम वल्भ्ससँग आफ्नै मैदानमा २-० गोलले पराजित भएको हो । 

खेलको छैटौँ मिनेटमा नै राउल जिमनेजले गोल गर्दै वल्भ्सलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । १८ औं मिनेटमा लिन्डर डेन्डनकरले गोल गर्दै वल्भ्सको अग्रता दोब्बर पारे । त्यसपछि खेलमा थप गोल हुन सकेन र खेल वल्भ्सको पक्षमा गयो । 

जितसँगै २३ खेलबाट ३७ अंक जोड्दै वल्भ्स तालिकाको सातौं स्थानमा रहेको छ भने एक खेल कम खेलेको टोटेनहम ३६ अंकसहित आठौं स्थानमा छ । 

यस्तै गएराति नै भएको अर्को खेलमा लेस्टर सिटी र वेस्टहाम युनाइटेडले बराबरी खेलेका छन् । दुबै टिमले २-२ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका हुन् ।

लेस्टरको मैदानमा भएको खेलको १० औं मिनेटमा वेस्टहामले जारोर्ड बोएनको गोलबाट सुरुवाती अग्रता बनाएको थियो । यता, ४५ औं मिनेटमा लेस्टरले पेनाल्टी पायो । योरी टिलेमान्सले सो अवसर खेर जान दिएनन् र खेललाई १-१ को बराबरीमा ल्याए ।

५७ औं मिनेटमा रिकार्डो पेरेइराले गोल गर्दै लेस्टरको अग्रता २-१ बनाए । तर, ९०ं+१ मिनेटमा डासनले गोल गर्दै वेस्टहामलाई हारबाट जोगाए । 

बराबरीसँगै २५ खेलबाट ४१ अंकसहित वेस्टहाम तालिकाको चौंथो स्थानमा रहँदा २२ खेलमा २७ अंकसहित लेस्टर ११ औं स्थानमा छ ।