• ८ आश्विन २०७९, शनिबार
  •      Sat Sep 24 2022
Logo
Latest
★   डा केसीको अनसन तोडियो, सरकारसंग १० बुँदे सहमति -सहमति पत्र सहित ★   खुट्टाकै सहाराले लेखेर साहित्यकार बन्ने यमको सपना ★   आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा पक्राउ ★   चाडबाडमा दुर्घटना रोक्न ‘टाइम कार्ड’ लागू गरिने ★   देशभर ७४ जनामा सङ्क्रमण, एकको निधन ★   पूर्वाधार क्षेत्रको विकास विस्तारमा पूर्वाधार पत्रकारहरूको पनि महत्वपूर्ण भूमिका ★   ‘प्रेम गीत ३’ ले भारतमा पहिलो दिनमा कति कमायो ? ★   युरोप पुगेर चन्द्र ढकालले भने- यहाँको समृद्धि नेपाल भित्र्याऔँ ★   संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित, समानुपातिकको उम्मेदवारी चयनमा एकलौटी गरेको आरोप ★   काँग्रेस संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित

राष्ट्र बैंकले दशैँका लागि नयाँ नोट साट्न थाल्योकाठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (बुधबार) देखि नयाँ नोट साट्न थालेको छ । दशैँ, तिहार र छठ पर्वलाई लक्षित गर्दै केन्द्रीय बैंकले नयाँ नोट साट्न थालेको हो ।

काठमाडौँ उपत्यकामा आजदेखि नयाँ नोट दिन थाले पनि उपत्यकाबाहिर भने असोज २ गतेदेखि नयाँ नोट साट्न सकिने केन्द्रीय बैंकले जनाएको छ ।

बैंकले रु ५, १०, २०, ५०, १००, ५०० र १००० का एक एक बण्डनल हुने गरी रु १८ हजार ५०० सम्ममात्र नयाँ नोट साट्न सकिने सीमा तोकेको छ ।