• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सिंहदरवारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी ★   बङ्गलादेशमा तनाव कम हुँदै गएपछि निशेधाज्ञा आदेशलाई खुकुलो पारियो ★   सभापतिले बोल्न नदिएको भन्दै पूर्वमन्त्री किरातीले गरे छलफल बहिष्कार ★   एसिया कप खेलेर फर्कियो महिला टोली ★   दूरदराजका जनतामा पुग्नेगरी वैकल्पिक ऊर्जालाई प्रवर्द्धन गर्नुपर्छ: ऊर्जामन्त्री ★   धानबालीमा फेद कुहिने समस्या ★   चीनबाट आयात भएका सामग्री बोकेका कन्टेनर टिमुरेमै रोकिए ★   म्याग्दीका पाँचवटा रणनीतिक सडकमा कालेपत्र ★   हामी बिरुद्ध षड्यन्त्रका तानाबाना बुनिँदैछन्: अध्यक्ष नेपाल ★   विमान दुर्घटनाबारे गहन अध्ययन गर्न र मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्ति दिन सरकारसँग नेकपा एसको माग

ओलीलाई कालो झण्डा देखाउने तयारीमा रहेका युवाहरू पक्राउकाठमाडौं ।  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीको कार्यक्रममा अवरोध पुर्याउने तयारीमा रहेका केही युवालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

नेकपा एमाले निकट नेपाल बुद्धिजिवी परिषद् प्रथम मधेष प्रदेश अधिवेशनमा गएका ओलीलाई कालो झण्डा देखाउने तयारीमा रहेका ११ जनालाई पक्राउ प्रहरीले गरिएको हो ।

जनकपुर मुरली चोक क्षेत्रबाट विशेष सूचनाको आधारमा उनीहरूको शरीर खानतलासी गर्दा कालो झण्डा बरामद गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ परेकाहरूमाथि अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।