• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सिमलताल दुर्घटना: कार्यदलले ११ दिनमा पनि सकेन काम, थप सात दिन माग ★   काँकडभिट्टाबाट आठ करोडको जडीबुटी निर्यात ★   एकैदिन २४ सयले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार? ★   इजराइली सेनाद्वारा गाजामा बन्धक बनाइएका पाँच जनाको शव फेला ★   धरापमा जडिबुटीको मनोहरा निलो पुल र बुद्धनगरको धोविखोला पुल… ★   प्रभु स्टक मार्केट लिमिटेडको औपचारिक उद्घाटन ★   अभिनेता नाजिर हुसेन बने एमडब्लूसीको ब्राण्ड एम्बेसडर ★   भ्रष्टाचारको आरोपपछि अमेरिकी सिनेटर बब मेनेन्डेजले राजीनामा दिने ★   नर्सरी व्यवसायमा धामी परिवारका तीन दशक ★   २०२३ मा जापानको जनसङ्ख्यामा सबैभन्दा ठूलो गिरावट

कीर्तिपुरमा मिटरब्याज पीडित र प्रहरीबीच झडपकाठमाडौँ । प्रहरीले मिटरब्याज पीडितहरुको आन्दोलनमा हस्तक्षेप गर्दा झडप भएको छ ।

मिटरब्याजबाट पीडित भएका उनीहरु न्याय खोज्दै काठमाडौँ आएका थिए । काठमाडौँमा आएर प्रदर्शन गर्ने उनीहरु कीर्तिपुरमा प्रदर्शनमा बसेका थिए ।

कीर्तिपुरमै उनीहरुले गरेको प्रदर्शनमा प्रहरीले हस्तक्षेप गर्दा झडप भएको थियो ।