• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सिंहदरवारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी ★   बङ्गलादेशमा तनाव कम हुँदै गएपछि निशेधाज्ञा आदेशलाई खुकुलो पारियो ★   सभापतिले बोल्न नदिएको भन्दै पूर्वमन्त्री किरातीले गरे छलफल बहिष्कार ★   एसिया कप खेलेर फर्कियो महिला टोली ★   दूरदराजका जनतामा पुग्नेगरी वैकल्पिक ऊर्जालाई प्रवर्द्धन गर्नुपर्छ: ऊर्जामन्त्री ★   धानबालीमा फेद कुहिने समस्या ★   चीनबाट आयात भएका सामग्री बोकेका कन्टेनर टिमुरेमै रोकिए ★   म्याग्दीका पाँचवटा रणनीतिक सडकमा कालेपत्र ★   हामी बिरुद्ध षड्यन्त्रका तानाबाना बुनिँदैछन्: अध्यक्ष नेपाल ★   विमान दुर्घटनाबारे गहन अध्ययन गर्न र मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्ति दिन सरकारसँग नेकपा एसको माग

कांग्रेसबाट हास्य कलाकार जोगिन्दर प्रदेशसभामा उम्मेदवार सिफारिसकाठमाडौँ । नेपाली कांग्रेस निकट सांस्कृतिक संघमा आबद्ध हास्य कलाकार शिवशंकर रिजाल ‘जोगिन्दर’ आगामी प्रदेशसभा निर्वाचनमा कांग्रेसबाट उम्मेदवार सिफारिस भएका छन् ।

जोगिन्दर सर्लाही क्षेत्र नं ४ को ‘क’ बाट प्रदेशसभा समानुपातिकतर्फ सर्वसम्मत उम्मेदवार सिफारिस भएका हुन् । कलाकार जोगिन्दरले फेसबुकमाफर्त आफूलाई प्रदेशसभा समानुपातिकतर्फ एक नम्बरमा राखेर उम्मेदवार सिफारिस गरिएको बताएका छन् ।

उनले उम्मेदवार सिफारिसमा परेकामा पार्टीका नेताहरुप्रति आभार प्रकट गरेका छन् । समय टेलिभिजनमा रिजालले लामो समय ‘जोगिन्दर के पान कि दुकान’ चलाएका थिए ।