• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo

तीन शब्दमा जागिरबाट राजीनामा, सामाजिक सञ्जालमा भाइरलएजेन्सी । आजकल इन्टरनेटमा कुनै पनि कुरा भाइरल हुन सक्छ । सामाजिक सञ्जालमा कहिले र के भाइरल हुन्छ, केही भन्न सकिन्न । अहिले एक अनौठो डिजाइन पत्र इन्टरनेटमा भाइरल भइरहेको छ । सृजनशीलता देखाउने खोजमा, कहिलेकाहीँ मानिसहरूले कल्पना पनि गर्न नसकिने काम गर्छन् ।

आजकल यस्तै रचनात्मकता सामाजिक सञ्जालमा भयंकर भाइरल भइरहेको छ । एक व्यक्तिले आफ्नो जागिरबाट राजीनामा दिनको लागि रचनात्मकता विधि अपनाएका छन् । वास्तवमा यो व्यक्तिले तीन शब्दमा (३ शब्दको राजीनामा पत्र) लेखेर आफ्नो हाकिमलाई पठाएको छ । यी तीन शब्दमा उनले जागिरबाट राजीनामा दिएका छन् । अहिले उक्त डिजाइन पत्र सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ । यो पत्रको सर्वत्र चर्चा भइरहेको छ ।

सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएपछि मानिसहरूले यो राजीनामा पत्रलाई सिधा कुरा नो बकवासको उत्कृष्ट उदाहरण भनेका छन् । @ikaveri नामक ट्वीटर अकाउन्टबाट यो पत्र पोष्ट गरिएको छ र लेखिएको छ कि ‘सो स्वीट’। अहिले यो पोस्ट हेर्दा भाइरल भएको छ । ती व्यक्तिले राजीनामाका लागि तीन शब्द मात्र प्रयोग गरे र जागिर छोडे । प्रयोगकर्ताले यसलाई निकै रुचाइरहेका छन् ।