• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo
Latest
★   काठमाडौँ उपत्यकाको सुरक्षा: प्रदेश प्रहरीको समन्वयमा नेपाल प्रहरीले गर्ने ★   ‘कप्तान नगरकोटीका उपचारमा कमी हुँदैन’ ★   एक हप्ताभित्र प्रगति विवरण बुझाउन माओवादी मन्त्रीहरुलाई प्रचण्डको निर्देशन ★   ‘नागरिकता विधेयक फिर्ता ल्याएर राष्ट्रिय सहमतिमा पास गर्नुपर्छ’ ★   कमल थापाको राप्रपा नेपालका विद्यार्थी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष, महासचिव नै लिङ्देनको राप्रपामा ★   माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक: एमसीसीबारे चुनावपछि बहस ★   माओवादीले स्थानीय निर्वाचनमा भएको अन्तर्घातको छानबिन गर्ने ★   अनौपचारिक र स्वरोजगार श्रमिक सामाजिक पनि सुरक्षाको दायरामा ★   वैदेशिक रोजगारीको प्रलोभन दिई ठग्ने पक्राउ ★   संसद् शून्य समय: कर्णालीका बालबालिकालाई पाठ्यपुस्तक उपलब्ध गराउन माग

हरि उत्कृष्ठ प्रतिभा पुरस्कारबाट हरिप्रसाद सोडारी सम्मानितकाठमाडौं । हरि सास्कृतिक केन्द्र गोरखाले ‘अनेकौका दृष्टिमा राष्ट्रनिर्माता’ कृतिका लागि सर्जकतथा साहित्यकार हरिप्रसाद सोडारीलाई ‘हरि उत्कृष्ठ प्रतिभा पुरस्कार’ बाट सम्मान गरेको छ ।

सनिबार गोरखा सदरमुकामका आयोजित एक कार्यक्रमका बीच सोडारीलाई सम्मान गरेको हो ।

साढीको दशक देखी नेपाली भाषा साहित्य इतिहास ,धर्म र सस्कृतिको क्षेत्रमा अनवरत साधानरत रहदै दर्जनौं कृतिको सम्पादन र अनुवादन गरी बाङमयको श्रीबृद्धिमा पुर्योएको योगदानमा लागि सम्मान गरिएको केन्द्रले जनाएको छ ।