• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo
Latest
★   जलवायु परिवर्तनबाट पर्यटकीय क्षेत्रहरुलाई सुरक्षित गर्नुपर्छ: पर्यटनमन्त्री श्रेष्ठ ★   संसद बैठक बस्दै, सदनबाट नागरिकता विधेयक फिर्ता लिने तयारी ★   चितवनमा हैजाको जोखिम ★   एकदिवसीय क्रिकेटमा नेपाल क्यानडासँग पराजित ★   बाजुराको बूढीगंगा नगरपालिकामा मतदान जारी ★   राजधानीमा हैजासँगै कोरोना पनि बढ्यो, सतर्कता अपनाउन आग्रह ★   चितवनमा चट्याङ लागेर १४ रोपाहार घाइते ★   मन्त्रिपरिषद् निर्णय: विश्व बैंकबाट प्राप्त सहुलियतपूर्ण ऋण सहायता स्वीकार गर्ने ★   प्रधानमन्त्री देउवालाई अर्थ मन्त्रालयको कार्यभार ★   तत्काल नयाँ अर्थमन्त्री प्रस्ताव गरिँदैनः नेता पुन

बहुप्रतिक्षित चलचित्र कबड्डी ४ आउँदो शुक्रवारबाटकाठमाडौँ । दर्शकको मन जित्न सफल रहेको कबड्डी ब्राण्डको कबड्डी ४ (द फाइनल म्याच) आउँदो शुक्रवारबाट देशभर प्रदर्शन हुने भएको छ ।

मंगलवार काठमाडौंमा पत्रकार सम्मेलन गरेर कबड्डी ४ को बारेमा जानकारी गराइएको हो । फिल्मको एडभान्स बुकिङ खुल्ला भएको जनाइएको छ । नेपाली चलचित्रको सोमवबारबाट नै बुकिङ खुला भएको यो पहिलोपटक हो ।

कार्यक्रममा नायक दयाहाङ राईले फिल्मले दर्शकलाई भरपुर मनोरञ्जन दिलाउने बताउनु भयो । उहाँले कबड्डी एकदेखि ४ सम्म आईपुग्दा काजीको जीवन कसरी चलिरहेको छ भन्ने कुरा फिल्ममा आफ्नो पात्रको अभिनय रहेको बताउनु भयो । उहाँले कबड्डी ४ विशेष हुने पनि बताउनु भयो ।

त्यस्तै नायक सौगात मल्लले कबड्डी ४ सिरिजको फाइनल म्याच भएकोले के हुन्छ भन्ने नै मुख्य भाग रहेको बताउनु भयो । त्यस्तै नव नायिका मिरुना मगरले आफ्नो लागि यो नयाँ भएपनि फिल्ममा कुनै कन्जुस्याइँ नगरेको बताउनु भयो ।

रामबाबु गुरुङको निर्देशनमा बनेको चलचित्रमा दयाहाङ राई, सौगात मल्ल, मिरुना मगर, बुद्धि तामाङ, विजय बराल, गौमाया यात्री, पुष्कर गुरुङ, कमलमणी नेपाल, कविता आले, जयनन्द लामा, प्रकाश घिमिरे, माओत्से गुरुङ, सारदा अधिकारी लगायतको अभिनय छ । ‘कबड्डी’को अन्तिम सिरिज भनिएको यस चलचित्रको कथा निर्देशक गरुङ र उपेन्द्र सुब्बाले मिलेर लेखेका हुन् ।