• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   माओवादीले नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण दिने ★   जनचाहना अनुरुपका कार्यक्रमलाई जोड दिनेछु: उपप्रमुख गुरुङ ★   एक करोड १० लाख बिगो कायम भएका फरार प्रतिवादी पक्राउ ★   ललितपुरका सबै वडामा समान रुपमा विकास गर्नेछु: प्रमुख महर्जन ★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी

मोरङको रंगेलीमा काँग्रेसको अग्रतामोरङको रंगेली नगरपालिका वडा नम्बर १ को प्ररम्भिक मतगणनामा नेपाली काँग्रेसले अग्रता लिएको छ ।

प्रमुख पदमा काँग्रेसका मोदराज धिमिरे २०१ मत प्राप्त गर्दा एमालेका दिलीप वगडीयाले १४४ मत पाएका छन् । त्यस्तै, उपप्रमुखका एमालेकी भुमा पराजुलीले १२९ मत प्राप्त गरेकी छन् भने जसपाका पन्नालाल मण्डलले ९५ मत प्रप्त गरेका छन् ।

वडाध्यक्षमा एमालेले ८७ र कांग्रेसले १६४ प्रप्त गरेको छ । चार ९६४ कुल मतदाता रहेको रंगेलीमा तीन हजार ५४४ मत मात्र खसेको छ ।