• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   माओवादीले नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण दिने ★   जनचाहना अनुरुपका कार्यक्रमलाई जोड दिनेछु: उपप्रमुख गुरुङ ★   एक करोड १० लाख बिगो कायम भएका फरार प्रतिवादी पक्राउ ★   ललितपुरका सबै वडामा समान रुपमा विकास गर्नेछु: प्रमुख महर्जन ★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी

धीरजप्रताप सिंहलाई महानिरीक्षक बनाएकोप्रति दीपकराज गिरीको प्रधानमन्त्रीमाथी व्यङ्ग्य प्रहारकाठमाडौँ । कलाकार दीपकराज गिरीले तेस्रो वरियताका अतिरिक्त महानिरीक्षक धीरजप्रताप सिंहलाई महानिरीक्षक बनाए भन्दै प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाप्रति व्यङ्ग्य गरेका छन् ।

सामाजिक सञ्जालमा कलाकार गिरीले प्रधानमन्त्री देउवालाई प्रधानाध्यापक भएको भए सधैँ थर्ड ब्वाइलाई फस्र्ट ब्वाइ बनाइदिने रहेछन् भनी व्यङ्ग्य गरेका हुन् ।

उनले भनेका छन्, “धन्न शेर बहादुर प्रधानमन्त्री भएछन्, प्रधान अध्यापक भएका भए सधैँ थर्ड ब्वाइ लाइ फष्ट ब्वाइ बनाइदिने रहेछन ।”

आइतबार सरकारले तेस्रो बरियतामा रहेका सिंहलाई महानिरीक्षकमा नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको थियो । पहिलो बरियतामा विश्वराज पोखरेल र दोस्रो बरियतामा नहकुल थापालाई पाखा लगाउँदै सिंह महानिरीक्षक बनेका थिए ।