• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   पर्यटकीय नगरी पोखरालाई विश्वसँग जोड्दै विमानस्थल ★   यु-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट: प्रदेश-१ विजयी ★   महानगर यस किसिमले अघि बढ्छ भन्ने सोचेका थिएनौँः राष्ट्रिय भूमि आयोग(भिडीयोसहित) ★   थापाथलीको सुकुम्बासी बस्ती आज दोस्रो दिन पनि अशान्त ★   पहिलो जितको खोजीमा आयोजक कतार, अमेरिकालाई इरानको चुनौति ★   सुकुम्बासी वस्तीमा भएको झडपका घाइते नगरप्रहरीको नर्भिकद्वारा निःशुल्क उपचार ★   बाराही हाइड्रोपावरको आइपिओ आउँदै ★   सुन्तलाखेतीले फेरिएको दोसल्लेका किसानको जीवनशैली ★   स्मार्टच्वाईस टेक्नोलोजिज र एभरेष्ट बैंकवीच स्मार्ट क्यूआर मार्फत भुक्तानी सेवा संचालनको सम्झौता ★   मेसीलाई धम्की दिने बक्सरलाई माइक टाइसनको चेतावनीः फेरि बक्सिङ रिङमा फर्किन नपरोस्

‘गोसाइँकुण्ड पदमार्ग सुरक्षित छ’रसुवा, साउन ३०, रसुवाको प्रमुख पर्यटकीय केन्द्र गोसाँईकुण्ड जाने पदमार्ग सुरक्षित रहेको जिल्ला प्रसाशन कार्यालय रसुवाले जनाएको छ ।
गत बैशाख १२ गते गएको महाभूकम्प र त्यसपछिका पराकम्पनपछि गोसाँईकुण्ड जाने पदमार्ग सुरक्षित रहेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी शिवराम गेलालले जानकारी दिए । केहि दिनअघि प्रमुख जिल्ला अधिकारी गेलालसहित सहित जिल्लाका सुरक्षा निकायले पदमार्ग अनुगमन गरेका थिए । नजिकिंदै गरेको गोसाँइकुण्ड मेलामा जाने तिर्थालु भक्तजनलाई आवश्यक पर्ने खानेपानी, खाना, वास, स्वास्थ्य उपचार, यातायात, सुरक्षा जस्ता पूर्वाधारको अवस्थाबारे अनुगमन गरिएको हो । गोसाइँकुण्ड क्षेत्र विकास समितिका अनुसार बर्षेनी दशदेखि १५ हजार तीर्थयात्री रसुवा पुग्ने गरेका छन् । गत जेठमा लाग्ने गंगा दशहरा मेलामा भने भूकम्पका कारण तीर्थयात्री नजाँदा गोसाइँकुण्ड पदमार्ग शून्य रहेको थियो ।