• ५ श्रावण २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बंगलादेशमा हिंसा भड्किन थालेपछि करिब ८०० नेपाली विद्यार्थी स्वदेश फर्किए ★   हिंसाग्रस्त बंगलादेशमा अध्ययनरत १७ नेपालीलाई भोलि उद्धार गरी काठमाडौं ल्याइने ★   हनुमन्ते पस्यो बस्तीमा, उच्च सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा घिमिरे ★   द्वारिकाज होटलकी संस्थापक अम्बिका श्रेष्ठको पशुपतिमा अन्त्येष्टि ★   स्मार्ट क्यामराबाट पैदलयात्रीको आवतजावत संख्या तथा घनत्व मापन गरि नयाँ सडकमा पैदल मार्ग विस्तार गर्ने… ★   आर्थिक अनुशासन, पारदर्शिता र जबाफदेहिता सबैभन्दा महत्वपूर्ण: अर्थमन्त्री पौडेल ★   सरस्वती क्लवद्वारा ‘सरस्वती वाटिका’ कोटेश्वरमा वृक्षारोपण ★   सर्पको टोकाइबाट घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्वार ★   लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्रीले आइतबार विश्वासको मत लिने

युरो कपमा आज एकै समयमा समूह ‘ए’ का दुई खेल हुँदैकाठमाडौँ । युरो २०२४ अन्तर्गत आज दुई खेलहरु हुँदैछन् । समूह ए का दुई खेल एकै समयमा हुनेछन् । खेल मध्यरातमा १२ः४५ बजे सुरु हुनेछ ।

आयोजक जर्मनीले स्वीट्जरल्यान्डसँग प्रतिस्पर्धा गर्दैछ । जर्मनी नकआउट चरणमा प्रवेश गरिसकेको छ । स्वीट्जरल्यान्ड पनि नकआउट चरणमा पुग्ने बलियो सम्भावना छ ।

यस्तै, आज राति नै स्कटल्यान्ड र हँगेरीबीच खेल हुँदैछ । हँगेरीको नकआउट चरणको सम्भावना सकिसकेको छ भने स्कटल्यान्डको झिनो आशा छ ।

जर्मनीले स्वीट्जरल्यान्डमाथि जित निकालेमा र स्कटल्यान्डले हँगेरीमाथि ६–० गोलले जितेमात्रै स्कटल्यान्ड नकआउट चरणमा प्रवेश गर्नेछ ।