• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

प्याट कमिन्सले रचे इतिहासएजेन्सी । अस्ट्रेलियाका फास्ट बलर प्याट कमिन्सले टी–२० विश्वकपमा नयाँ इतिहास रचेका छन् । उनी लगातार दुई खेलमा दुई पटक ह्याट्रिक गर्ने विश्वकै पहिलो बलर बनेका छन् ।

कमिन्सले जारी टी–२० विश्वकप २०२४ को सुपर ८ खेलमा अफगानिस्तानविरुद्ध ह्याट्रिक गरेका थिए । यसअघि उनले यो उपलब्धि बंगलादेशविरुद्ध लिएका थिए ।

प्याट कमिन्सले १८ औं ओभरको छैटौं बलमा अफगानिस्तानका कप्तान राशिद खानलाई आउट गर्दै पहिलो सफलता दिलाए । २० औं ओभरको पहिलो बलमा करिम जनात (१३) आउट भए । त्यसपछिको बलमा गुलबदिन नाइब (०) लाई ग्लेन म्याक्सवेलले क्याच आउट गरेपछि कमिन्सले ह्याट्रिक पूरा गरे ।

उनले चार बलमा चार विकेट लिन सक्ने अवस्था थियो तर अर्को बलमा डेभिड वार्नरले क्याच छोडे ।