• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

विश्वकपमा ३ हजार रन बनाउने पहिलो ब्याट्सम्यान बने विराट कोहलीएजेन्सी । एन्टिगुवामा शनिबार भारत र बंगलादेशबीच भएको सुपर–८ खेलमा धेरै कीर्तिमान बनेका छन् । भारतीय ब्याट्सम्यान विराट कोहली विश्वकपमा ३ हजार रन बनाउने पहिलो खेलाडी बनेका छन् ।

विराट कोहलीले दुवै विश्वकप अर्थात एकदिवसीय विश्वकप र टी–२० विश्वकपमा ३ हजार रन पूरा गरेका छन् । उनी यस्तो गर्ने पहिलो खेलाडी बनेका छन् । उनीपछि भारतीय कप्तान रोहित शर्मा छन् । जसको विश्वकपमा २ हजार ६३७ रन छ ।

यस्तै, शकिब अल हसन टी–२० विश्वकपमा सर्वाधिक विकेट लिने खेलाडी बनेका छन् । भारत र बंगलादेशबीचको टी–२० मा सर्वाधिक रन बनेको छ ।

भारतले १९७ रनको लक्ष्य दिएको थियो । बंगलादेशको टोली १४६ रनमा सिमित भयो । सुपर ८ मा भारतको यो दोस्रो जित हो । यसअघि भारतले अफगानिस्तानलाई हराएको थियो । जितसँगै भारत सेमिफाइनलको नजिक पुगेको छ ।