• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कम्युनिष्ट पार्टीका संस्थापक महासचिव पुष्पलालको ४६ औं स्मृति दिवस मनाईदै ★   प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै : प्रधानमन्त्रीसँग सांसदको प्रश्नोत्तर ★   काठमाडौंमा भारी वर्षा, तटीय क्षेत्रमा सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’

बेल्जियमले रोमानियालाई हरायोकाठमाडौँ । युरो २०२४ अन्तर्गत बेल्जियमले रोमानियालाई पराजित गरेको छ । गएराति भएको समूह चरणको खेलमा बेल्जियमले रोमानियालाई २–० गोलले हराएको हो ।

बेल्जियमको जितमा खेलको दोस्रो मिनेटमा योरी टिलेमान्सले र ७९ औं मिनेटमा केभिन डि ब्रुएनाले गोल गरे । यो नतिजासँगै बेल्जियम अंकतालिकाको दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ ।

समूह ई मा रोमानिया शीर्षस्थानमा छ भने स्लोभाकिया तेस्रो र युक्रेन चौंथो स्थानमा रहेको छ । सबै ४ वटै टोलीको २ खेलबाट ३–३ अंक रहेको छ ।