• ४ श्रावण २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jul 19 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कोटेश्वरस्थित गेष्टहाउसबाट छ जना बालिकाको उद्धार ★   खोटाङको एउटै पालिकामा ७४ टन लिच्ची उत्पादन ★   पहिराेले फक्ताङलुङ गाउँपालिका केन्द्रमा क्षति ★   सुहाङ नेम्वाङ भन्छन्– विकास र समृद्धिको बाधक के हो ? को हो ? ★   रोटरी क्लब अफ स्वयम्भूद्वारा वृक्षरोपण ★   राजाको कुरा गरेर निरङ्कुशता खोजेको होइन : कमल थापा ★   महिला एसिया कपमा नेपालले युएईसँग प्रतिस्पर्धा गर्दै ★   हार्दिक पाण्ड्या–नताशाको सम्बन्धविच्छेद, दुबैले पुष्टि गरे ★   बाग्मती, गण्डकी, लुम्बिनी र सुदूरपश्चिम प्रदेशका केही स्थानमा भारी वर्षाको चेतावनी ★   बजार चलायमान बनाउने र सेयर कर्जा खुकुलो पार्ने तयारी

युरो कपमा आज तीन खेलकाठमाडौँ । युरो २०२४ अन्तर्गत आज शुक्रबार समूह चरणका तीन खेलहरु हुँदैछन् ।

पहिलो खेल स्लोभाकिया र युक्रेनबीच हुनेछ । यो खेल साँझ ६ः४५ बजे सुरु हुनेछ । यसअघि पहिलो खेलमा पराजय बेहोरेको युक्रेनका लागि आजको खेल महत्वपूर्ण रहेको छ । यता, पहिलो खेलमा जित निकालेको स्लोभाकिया लगातार दोस्रो जित निकाल्दै नकआउट चरणमा प्रवेश गर्न चाहन्छ ।

यस्तै आज राति पोल्यान्ड र अष्ट्रियाबीच भिडन्त हुँदैछ । यो खेल राति ९ः४५ बजे सुरु हुनेछ । समूह डी मा रहेका दुबै टोली यसअघिका खेलमा पराजित भएका थिए । त्यसकारण दुबै टोलीलाई आजको खेलमा जित निकाल्नु निकै महत्वपूर्ण रहेको छ ।

यस्तै आज मध्यरातमा समूह डी कै दुई टोली फ्रान्स र नेदरल्यान्ड्स आमनेसामने हुँदैछन् । दुई टोलीबीचको खेल राति १२ः४५ बजे सुरु हुनेछ । दुबै टोलीले पहिलो खेलमा जित निकालेका थिए । आजको खेल जितेर दुबै टिम नकआउट चरणमा प्रवेश गर्न चाहन्छन् । यसअघि अष्ट्रियासँगको खेलमा घाइते भएका फ्रेन्च स्टार किलियन एमबाप्पे आजको खेलमा उपलब्ध हुने सम्भावना छ ।