• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

कमिन्सको ह्याट्रिक, अष्ट्रेलियासामु बंगलादेशले दियो १४१ को लक्ष्यकाठमाडौँ । आईसीसी टी–२० विश्वकपको चौथो सुपर ८ खेलमा बंगलादेशले अस्ट्रेलियालाई १४१ रनको लक्ष्य दिएको छ ।

एन्टिगुवाको सर भिभियन रिचर्ड्स स्टेडियममा अष्ट्रेलियाले टस जितेर पहिले बलिङ गर्ने निर्णय गरेको थियो । बंगलादेशले २० ओभरमा ८ विकेट गुमाएर १४० रन बनायो ।

खेलमा अस्ट्रेलियाका प्याट कमिन्सले ह्याट्रिक विकेट लिए । कमिन्स टी–२० विश्वकपमा ह्याट्रिक विकेट लिने विश्वका सातौं बलर बनेका छन् । कमिन्स यो उपलब्धि हासिल गर्ने दोस्रो अस्ट्रेलियाली खेलाडी हुन्, यसअघि ब्रेट लीले २००७ को विश्वकपमा यो उपलब्धि हासिल गरेका थिए ।

बंगलादेशका लागि नाजमुल हुसेन सान्तोले ४१, तोहिड हृदोइले ४०, लिटन दासले १६, ताक्सिन अहमदले अविजित १३ रन जोडे ।

बलिङतर्फ अष्ट्रेलियाका लागि कमिन्सले ३, आडम जाम्पाले २ तथा मिचेल स्टार्क। मार्कुस स्टोइनिस र ग्लेन म्याक्सवेलले १–१ विकेट लिए ।