• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

टी–२० विश्वकप: सुपर–८ को पहिलो खेल अमेरिका र दक्षिण अफ्रिकाबीच हुँदैएजेन्सी । टी–२० विश्वकप २०२४ मा आजदेखि सुपर–८ का खेलहरु सुरु हुँदैछन् ।

पहिलो खेल दक्षिण अफ्रिका र पहिलो पटक विश्वकप खेलेको अमेरिकाबीच हुनेछ । दुई टोलीबीचको खेल नेपाली समयानुसार राति सवा ८ बजे सुरु हुनेछ । अमेरिका पहिलो पटक विश्वकप मात्र खेलिरहेको छैन, सुपर ८ चरणमा पनि पुगेको छ ।

सुपर ८ मा समूह ए बाट अमेरिका र समूह डी बाट दक्षिण अफ्रिका परेको छ । अमेरिकी टोलीले पाकिस्तान र क्यानडालाई हराएको थियो भने दक्षिण अफ्रिकाले आफ्ना सबै लिग खेल जितेको छ । दुवै टोली पहिलो पटक क्रिकेट मैदानमा आमनेसामने हुँदैछन् ।

यस विश्वकपमा एन्टिगुवाको सर भिभियन रिचर्ड्स स्टेडियमको ट्र्याक रेकर्ड पहिले बलिङ गर्ने पक्षमा रहेको छ । पछ्याउने टोलीहरू खेलमा विजयी भएका छन् । यहाँ १७ टी२० खेलहरू भएका छन् भने ६२ प्रतिशत विकेट तेज बलरहरूले लिएका छन् । टस जित्ने टोलीले बलिङ गर्न रुचाउनेछ, किनभने यहाँ आयोजित विश्वकपका ४ खेलमा ३ खेल पछ्याउने टोलीले जितेको छ ।

सुपर–८ मा दुई समूह छन् । समूहमा ४ टिम रहेका छन्, जसले एकअर्कासँग खेल्नेछन् । आजको खेल जित्न सके सेमिफाइनल पुग्ने सम्भावना बलियो हुनेछ ।