• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo

विराट कोहलीलाई प्रपोज गर्ने इंग्लिस महिला क्रिकेटरले आफ्नी प्रेमिकासँग बिहे गरिन्एजेन्सी । इंग्ल्याण्डकी महिला क्रिकेटर डेनियल व्याटले एक पटक भारतका दिग्गज ब्याट्सम्यान विराट कोहलीलाई प्रपोज गरेकी थिइन् ।

उनी विराटसँग बिहे गर्न चाहन्थिन् । तर अहिले उनले आफ्नी प्रेमिकासँग बिहे गरेकी छन् । उनले आफ्नो इन्स्टाग्राममा विवाहको तस्बिर पोस्ट गरेकी छन् ।

२०१४ मा, व्याटले सोशल मिडिया साइट एक्स मा एक पोस्ट गरेकी थिइन् जसमा उनले कोहलीलाई प्रपोज गरेकी थिइन् । उनले पोस्टमा लेखेकी छन्, ‘कोहली, मसँग विवाह गर ।’ जसका कारण व्याट चर्चामा आएकी थिइन् र पछि उनले मजाक गरेको बताएकी थिइन् ।

व्याट भारतका महान ब्याट्सम्यान सचिन तेन्दुलकरका छोरा अर्जुन तेन्दुलकरसँग पनि चर्चामा आएकी थिइन् । यी दुईको तस्बिर निकै भाइरल भएको थियो । दुबै एक अर्काका असल साथी हुन् ।

व्याटले आफ्नो इन्स्टाग्राममा विवाहको तस्बिर पोस्ट गरिन् । उनले विवाह गरेको केटीको नाम जर्जी होज हो । होज फुटबल टोलीका व्यवस्थापक हुन् । दुवैले गत वर्ष इन्गेजमेन्ट गरेका थिए र अहिले बिहे भएको छ । विवाहको तस्बिरमा दुवैले सेतो लुगा लगाएका छन् र निकै खुसी देखिएका छन् । यी दुईको तस्बिरमा फ्यानले धेरै स्नेह व्यक्त गरेका छन् ।

व्याटले इङ्ल्यान्डका लागि दुई टेस्ट खेलेकी छन् र १२९ रन बनाएकी छन् । उनले आफ्नो ब्याटबाट एक अर्धशतक बनाएकी छन् । उनले इङ्ल्यान्डका लागि ११० ओडीआई खेलमा दुई शतक र पाँच अर्धशतक सहित १९०७ रन बनाएकी छन् । टी–२० को कुरा गर्दा व्याटले १५६ खेलमा २७२६ रन बनाएकी छन् । उनले टी–२० मा २ शतक र १४ अर्धशतक पनि बनाएकी छिन् ।