• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

विराटले पछि पारे नेयमारलाईएजेन्सी । भारतीय टोलीका स्टार ब्याट्सम्यान विराट कोहली विश्वभर सबैभन्दा धेरै फलोअर हुने खेलाडीमध्ये एक हुन् । यस वर्ष कोहली सर्च इन्जिन गुगलको पूरै २५ वर्षको इतिहासमा सबैभन्दा धेरै खोजिएका क्रिकेटरहरूको शीर्षमा छन् ।

कोहली बाहेक महान सचिन तेन्दुलकर, एमएस धोनी, रोहित शर्मा जस्ता खेलाडीहरु पनि सूचीमा परेका छन् ।

कोहलीको एक झलक पाउनका लागि फ्यानहरूले कुनै पनि सीमा पार गर्छन् । विराटको क्रेज दिनप्रतिदिन बढिरहेको छ । अब उनको लोकप्रियतामा नयाँ उपलब्धि थपिएको छ । फुटबल स्टार नेयमार जुनियरलाई पछि पार्दै विराट सोसल मिडिया प्लेटफर्म ‘एक्स’ मा दोस्रो सर्वाधिक फलो हुने खेलाडी बनेका छन् ।

भारतीय टोलीका स्टार विराट कोहलीले फुटबल स्टार नेयमार जुनियरलाई पछि पारेर ठूलो उपलब्धि हासिल गरेका छन् । हालको स्थिति अनुसार ३५ वर्षीय कोहलीको सोसल मिडिया प्लेटफर्म ‘एक्स’ मा ६३.५ मिलियन फलोअर्स छन् ।

यस अवधिमा उनले ६३.४ मिलियन फलोअर भएका ब्राजिलियन अन्तर्राष्ट्रिय फुटबल नेयमारलाई पछि पारे भने रोनाल्डो १११.१४ करोड फलोअर्सका साथ शीर्ष स्थानमा छन् ।