• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

आईपीएलः उपाधि जित्न कोलकातालाई ११४ रनको सामान्य लक्ष्यकाठमाडौँ । १७ औं संस्करणको इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) फाइनल उत्साहजनक नहुने भएको छ । चेन्नईको चेपौकमा जारी खेलमा उपाधिका लागि कोलकाता नाइट राइडर्स र सनराइजर्स हैदरावाद भिडिरहेका छन् ।

यसैबीच हैदरावादले कोलकातालाई ११४ रनको लक्ष्य दिएको छ । टस जितेर ब्याटिङ थालेको हैदरावाद १८.३ ओभरमा ११३ रनमै अलआउट भयो । हैदरावादका ब्याटिङ पुरै फ्लप सावित भयो ।

एडियन मार्करमले २०, हेनरिक क्लासेनले १६, प्याट कमिन्सले २४, नितिष रेड्डीले १३ रनमात्रै बनाउँदा अन्य ब्याट्सम्यानले दोहोरो अंकमा रन जोड्न सकेनन् ।

बलिङतर्फ कोलकाताका आन्द्रे रसेलले ३, मिचेल स्टार्क र हर्षित राणाले २–२ तथा वैभव अरोडा, वरुण चक्रवर्ती र सुनील नारायणले १–१ विकेट लिए ।