• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

संकटमा सञ्जुः हैदरावादविरुद्ध राजस्थानको टोली समस्यामा पर्न सक्नेएजेन्सी । आईपीएल २०२४ को दोस्रो क्वालिफायर खेल सनराइजर्स हैदरावाद र राजस्थान रोयल्सबीच हुँदैछ । राजस्थानका कप्तान सञ्जु सामसनले अहिलेसम्म उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका छन् ।

तर दोस्रो क्वालिफायरमा राजस्थानको समस्या बढ्न सक्छ । टोलीका कप्तान सञ्जु पूर्णतया फिट छैनन् । रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरविरुद्धको एलिमिनेटर खेलपछि उनले आफू पूर्णतया फिट नभएको बताए । उनको स्वास्थ्य राम्रो छैन ।

एलिमिनेटर खेलमा सञ्जुले खास केही गर्न सकेनन् । उनी १३ बलमा १७ रन बनाएर आउट भए । यद्यपि यो खेल राजस्थानले जितेको थियो । तर अहिले राजस्थानका लागि नराम्रो खबर भनेको सञ्जु पूर्णतया फिट नभएको हो ।

दोस्रो क्वालिफायरमा उनको समस्या बढ्यो भने टिमलाई घाटा हुन सक्छ । सामसनले भने कि उनलाई हल्का खोकी पनि लागेको थियो । राजस्थानको टोली दोस्रो क्वालिफायरका लागि हैदरावादसँग मैदान उत्रनेछ ।

हैदरावादविरुद्धको जित राजस्थानका लागि सहज हुनेछैन । लिगको अन्तिम खेलमा टोलीले हार बेहोरेको थियो । हैदरावादका खेलाडी अभिषेक शर्माले यो सिजन सानदार ब्याटिङ गरेका छन् । दोस्रो क्वालिफायरमा राजस्थानको समस्या बढ्न सक्छ । हैदराबादका लागि ट्राभिस हेडले पनि उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका छन् । उनीहरुले राजस्थानमा तनाव बढाउन सक्छन् ।

आईपीएल २०२४ को पहिलो क्वालिफायर सनराइजर्स हैदरावाद र कोलकाता नाइट राइडर्सबीच भएको थियो । यस खेलमा हैदरावाद ८ विकेटले पराजित भएको थियो । केकेआर जितेर फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । अब हैदरावादको टोलीले दोस्रो क्वालिफायर राजस्थानको सामना गर्नेछ । यो खेल जित्ने टोलीले फाइनलमा केकेआरसँग खेल्नेछ ।