• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

गेललाई जर्सी उपहार दिँदै कोहलीले भने – काका अर्को सिजन आईपीएलमा फर्किनुएजेन्सी । आरसीबीका स्टार ब्याट्सम्यान विराट कोहलीले पूर्व खेलाडी क्रिस गेललाई अर्को वर्ष आईपीएलमा इम्प्याक्ट प्लेयरको रुपमा खेल्न आग्रह गरेका छन् । उनलाई आरसीबीको जर्सी पनि प्रदान गरिएको थियो ।

जसको भिडियो आरसीबीले सामाजिक सञ्जालमा पोस्ट गरेको छ । मे १८ मा चिन्नास्वामी स्टेडियममा भएको खेलमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोरले चेन्नई सुपर किंग्सलाई २७ रनले पराजित गर्दै प्लेअफमा पुगेको थियो ।

खेल सकिएपछि आरसीबीबाट खेलेका पूर्व खेलाडी क्रिस गेल टोलीलाई हौसला दिन आएका थिए ।

यस क्रममा उनले खेलाडीसँग कुराकानी गरे । गेलले आईपीएलबाट सन्यास लिएका छन् र हाल रिटायर्ड प्लेयर्स लिगमा खेल्छन् ।

विराट गेललाई हेरेर हाँस्दै भन्छन्, ‘काका, अर्को वर्ष फर्केर आउनुस्, इम्प्याक्ट प्लेयरको नियम अझै लागू छ । अब तपाईंले फिल्डिङ गर्नुपर्दैन, यो तपाईंको लागि डिजाइन गरिएको हो ।’

जहाँ गेलले विराटलाई यस सिजनमा सबैभन्दा बढी छक्का कति ? भनेर सोधे । ३७ कोहलीले जवाफ दिए ।

कोहली यो सिजन आईपीएलको सर्वाधिक स्कोरर बनेका छन् । उनले अहिलेसम्म खेलेका १४ खेलमा १५५.६० को स्ट्राइक रेटमा ७०८ रन बनाएका छन् । जसमा एक शतक र ५ अर्धशतक समावेश छ । योसँगै उनले ५९ चौका र ३७ छक्का पनि प्रहार गरेका छन् ।

आरसीबी १४ अंकसहित अंक तालिकाको चौथो स्थानमा छ । आईपीएल लिग राउण्डका १४ खेलमध्ये ७ खेलमा जित र ७ खेलमा हार बेहोरेको छ । आरसीबी ९औं पटक प्लेअफमा पुगेको छ । आरसीबीले अहिलेसम्म उपाधि जितेको छैन । उसले बुधबार एलिमिनेटरमा तेस्रो स्थानको राजस्थानसँग खेल्नेछ । राजस्थान १७ अंकसहित तेस्रो स्थानमा छ ।