• १० जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu May 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   शान्तिका अग्रदूत गौतमबुद्धको त्याग, विचार र अभ्यास अनुकरणीय : प्रधानमन्त्री ★   उभौली आपसी सद्भाव र एकता सुदृढ बनाउने माध्यम : राष्ट्रपति ★   भूमेस्थानमा पूजा, आराधना गरी मनाइँदै उँभौली पर्व ★   अहिंसा नै शान्ति र मैत्रीको आधारशिला ★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक

गृहमन्त्री लामिछानेको आक्रोश: एक पटक बोल्न पाउनु पर्यो,त्यत्ति हो मागेको, यति घिन लाग्दो मिडिया ट्रायल…काठमाडौं । उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछाने आफु माथी घिन लाग्दो मिडिया ट्रायल भएको भन्दै असन्तुष्टि जनाउनु भएको छ ।

संसदमा भै रहेको गतिरोध खुलाउनका लागि भएको छलफल बिन निष्कर्ष टुङ्गिएपछि उपप्रधानमन्त्री लामिछानेले सामाजिक संञ्जाल मार्फत यस्तो असन्तुष्टि जनाउनु भएको हो ।

एक पटक बोल्न पाउनु पर्ने आफनो माग रहेको जनाउदै त्यो पनि नपाएको बताउनु भयो ।

उहाँले लेख्नु भएको छ-

एक पटक बोल्न पाउनु पर्यो।त्यत्ति हो मागेको। यति घिन लाग्दो मिडिया ट्रायल…