• ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार
  •      Mon May 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक बुधबार ★   केकेआरले रच्यो इतिहास, अब तेस्रो उपाधिको पर्खाइमा ★   बाँदरको हैरानी झेल्न नसकेर खास्टेतालपारीका किसान कागतीखेतीमा ★   तेह्र खर्बको आयात, एक खर्ब २६ अर्बको निर्यात ★   नेताहरुको कुर्सी मोहका कारण मुलुक कमजोर अवस्थामा पुग्यो: विप्लव ★   कसैलाई आरोप लगाएको छैन, समाचार सदनमा पढेर सुनाएको हुँ – गृहमन्त्री ★   गेललाई जर्सी उपहार दिँदै कोहलीले भने – काका अर्को सिजन आईपीएलमा फर्किनु ★   कोरियन नागरिकको सहयोगमा विद्यालयमा शौचालय ★   वडाध्यक्षलाई विद्यार्थीको प्रश्न: ‘खेल्ने सामग्री कसले दिन्छ ?’ ★   सुर्खेत बस दुर्घटना: दुईजनाको मृत्यु, २१ घाइते

सन्दीपलाई विश्वकप खेल्न पठाउने क्यानको तयारीfile

काठमाडौँ । नेपाल क्रिकेट संघ(क्यान)ले सन्दीप लामिछानेलाई आगामी जुन २ देखि अमेरिका र वेस्ट इन्डिजमा हुने आईसीसी टी–२० विश्वकप २०२४ खेल्न पठाउने तयारी गरेको छ ।

उच्च अदालत पाटनबाट बलात्कार मुद्धामा सन्दीपले सफाई पाएसँगै क्यानले विश्वकप खेल्न पठाउने भएको हो ।

भोली सम्ममा निर्णय गरेर सन्दीपलाई विश्वकप खेल्न पठाउने क्यानको तयारी छ ।

आईसीसीको प्रावधान अनुसार २५ मे सम्म कुनैपनि टोलीले खेलाडी परिवर्तन गर्न सक्छन् । नेपाली टोलीले हाल वेस्ट इन्डिजमा अभ्यास गरिरहेको छ । नेपालले सन्दीपलाई पठाउदा अन्तिम १५ बाट एक खेलाडी भने बाहिर गर्नुपर्छ ।

आईसीसीको नियम अनुसार १५ खेलाडी मात्रै विश्वकप स्क्वाडमा राख्न पाइन्छ ।